Villa Deshaies pushime me qira Villa Deshaies në Pointe bateri Guadeloupe

Villa në Deshaies - pushime me qira Deshaies - pushime me qira Deshaies

Villa Deshaies klikoni këtu për të librit online

Villa Deshaies Pointe Batterie vilë vilë Guadeloupe
Bukuri natyrore e ishullit, virgjër dhe natyra e mbrojtur e Terre Basse, pyll, mal, pamje e Detit të Karaibeve ... ..

Është në këtë vend të jashtëzakonshëm që pushimi me qira me pishinë "Villa Palma" është e vendosur. Nestled në pikën më të lartë të Bregut Domaine de la Pointe në Deshaies, ju do të gëzoni një pamje panoramike befasuese të gjirit të qytetit.

Deshaies, autentike fshat i vogël Karaibe i peshkatarëve në mes të detit dhe malit ofron të gjitha lehtësitë e nevojshme për një qëndrim të paharrueshëm. Lëreni veten të tunduar nga restorantet e ndryshme të Indisë Perëndimore për një eksperiencë të vërtetë kuzhinës, do të jeni të mirëpritur me krahë të hapur dhe me ngrohtësi.

Vendndodhja e vilës, pranë plazheve të Grande Anse dhe Pearl do t'ju ofrojë kënaqësitë bregdetare. Dashnorët e zhytjes (zhytës ose shishe), zbuloni shtratin e detit të bukur. Vendi është gjithashtu i favorshëm për shëtitje, dhe aktivitete të tjera të ujit ... ju keni një botë të tërë për të zbuluar: ujëvarat, muzetë, fabrikë pijesh alkoolike, Kopshti Botanik (ish pronë e Coluche që është 200 metra nga Villa).

Vilë Palma është e pajisur më së miri për një qëndrim të këndshëm:
Ju do të gëzojnë të qetë kuvertë të saj të madh (tarracë) dhe pishinë private me pamje në det, të rinovuar kohët e fundit. Dhomat janë të ajrit të kondicionuar ose mund të ventilohen.